ZSU logo

Лікування в приватному закладі охорони здоров’я

Так, ти маєш право пройти лікування в приватному закладі охорони здоров’я за погодження командира військової частини та за умови, що послуги приватних медичних закладів будуть надані безоплатно (оплачені самим закладом охорони здоров’я або в рамках Програми медичних гарантій НСЗУ – це варто уточнювати безпосередньо в закладі охорони здоров’я) або оплачені тобою особисто.
Твої дії:

  1. Отримай від приватного закладу гарантійний лист – зобов’язання про безкоштовне надання послуг з підтвердженням, що під час лікування заклад буде розміщувати тебе, забезпечувати харчування та санітарно-гігієнічні потреби. Зразок гарантійного листа дивись у Додатку 6.
  2. Напиши рапорт на командира в/ч, де чітко опиши суть питання та обставини. Зразок такого рапорту можна знайти в Додатку 1. До рапорту додай гарантійний лист від приватного закладу охорони здоров’я. Якщо оплачуєш послуги самостійно, доклади особисте зобов’язання оплатити послуги приватного закладу. Отримай на рапорті погодження від начальника медичної служби військової частини.
  3. Отримай направлення на стаціонарне лікування до приватного закладу за підписом командира в/ч.