ZSU logo

Відновлення банківської карти

Послідовність дії наступна:

 1. Якщо ти впевнений, що справді втратив банківську карту, її потрібно негайно заблокувати. Зробити це можна в різний спосіб.
  • Звернись до найближчого відділення свого банку з паспортом та відповідною заявою про втрату та блокування картки.
  • Зателефонуй на гарячу лінію банку. Оператор поставить кілька контрольних запитань (ПІБ, дата народження, кодове слово, номер рахунку), які дадуть йому змогу ідентифікувати тебе як справжнього власника втраченої картки. У жодному разі не надавай операторові інформацію про ПІН-код, CVV-код чи CVC-код.
  • Заблокуй картку самостійно в мобільному додатку або через бота.
 2. Замов перевипуск картки. Для цього необхідно звернутися до відділення банку з посвідченням особи або залишити заявку через інтернет-банкінг чи мобільний додаток. Водночас банківський картковий рахунок не зміниться, а просто прив’яжеться до нової картки. Зазвичай її випуск триває від 2 до 14 днів і коштує від 15 до 100 грн залежно від банку.

Якщо ти втратив попередній фінансовий номер телефону, можна встановити новий після відеозв’язку зі співробітником банку. У кожного банку існує детально розписана процедура того, як це відбувається. Завжди варто почати з дзвінка до банку та з’ясування/уточнення деталей. При цьому в разі втрати фінансового номера рекомендується телефонувати саме з того номера, який планується встановити як фінансовий. Після ідентифікації клієнта його можна замінити.

Забрати нову пластикову карту можна у відділенні банку. Якщо ти не можеш пересуватись самостійно, це може зробити за довіреністю член твоєї родини або друг. Для цього довірителю потрібно звернутись до відділення банку, маючи при собі:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • нотаріальну довіреність, де вказано відповідні повноваження, а саме: право оформлення та отримання карток до рахунку клієнта (довірителя) або право повного розпорядження рахунком клієнта (довірителя).

Також, в окремих банках є можливість замовити послугу виїзду їхнього працівника до закладу охорони здоров’я для отримання пластикової картки.