ZSU logo

Відновлення втраченого номеру мобільного телефону Vodafone

Тут усе можна зробити дистанційно. Спочатку придбай нову SIM/eSIM-картку (або ж замов на сайті оператора). Після того, як отримаєш її, зателефонуй за номером 222 (безкоштовно для абонентів Vodafone Україна) або 0 800 400 222 (безкоштовно для всіх) та назви співробітнику номер, який потрібно відновити.

Якщо ти анонімний клієнт передплати, то доведеться назвати PUK-код, два номери, з якими ти найчастіше спілкувався за останній місяць та IMEI пристрою, в якому знаходилася стара SIM-картка (або ж профіль eSIM). Після цього надай персональні дані: ПІБ та серію і номер документа, що засвідчує особу. Ці дані зафіксують у заявці на заміну SIM-картки. Важливо: якщо за номером підключено послугу «Обмеження віддаленої заміни SIM-картки», то співробітники проводитимуть додаткову перевірку. Тож доведеться надати їм свій контактний номер, аби з тобою зв’язалися пізніше.

У зареєстрованих клієнтів передплати подача запиту відбувається в інший спосіб. Потрібно надати дані документа, на який зареєстровано номер, вказати контактний номер для зв’язку та надіслати своє фото з документом та аркушем у руках, а також фото тих документів, які попросить співробітник.

Далі (як для анонімних, так і для зареєстрованих клієнтів) потрібно надати співробітнику серійний номер нової SIM-картки чи ваучера eSIM та номер телефону, який вказано на стартовому пакеті (якщо ти придбав пакет із новим номером). Старий номер перенесуть на нову картку протягом чотирьох годин. Після цього встанови SIM-картку в телефон або активуй eSIM за інструкцією на ваучері.

Оператор попереджає, що при відновленні номера та заміні SIM-картки можливі додаткові перевірки. Тому потрібно відповідати на запитання співробітників і брати слухавку, якщо вони телефонують.