ZSU logo

«Військовий асистент»: МОУ запускає платформу для спрощення подачі документів військовими

Головна arrow forward Новини arrow forward«Військовий асистент»: МОУ запускає платформу для спрощення подачі документів військовими
асистент
Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України запускають онлайн платформу, розроблену для полегшення процесу подання рапортів, заяв та інших офіційних документів військовими особами. 
Проєкт «Військовий асистент» буде реалізований на основі вже існуючого вебсайту «Турбота про військовослужбовця», призначеного для оптимізації документообігу в Збройних силах України.

«Наша мета – зробити процес подання документів максимально простим та ефективним. Ми уважно вивчили виклики, з якими стикаються військовослужбовці при оформленні документів, і розробили понад 80 шаблонів для спрощення цього процесу», – розповів заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер.

На платформі доступно понад 80 стандартизованих шаблонів документів у форматах DOC, DOCX та PDF, що охоплюють широкий спектр вимог: від отримання відпустки до звільнення зі служби. 

Шаблони рапортів розроблені таким чином, щоб мінімізувати ймовірність повернення документів на доопрацювання та забезпечити військовослужбовцям можливість ефективного захисту своїх прав.

Ресурс адаптовано для використання з будь-яких електронних пристроїв, включаючи ноутбуки, смартфони та планшети, а з часом планується його подальше розширення та оновлення, згідно з потребами військовослужбовців.