Проєкт «Військовий асистент» буде реалізований на основі вже існуючого вебсайту «Турбота про військовослужбовця», призначеного для оптимізації документообігу в Збройних силах України.
«Наша мета – зробити процес подання документів максимально простим та ефективним. Ми уважно вивчили виклики, з якими стикаються військовослужбовці при оформленні документів, і розробили понад 80 шаблонів для спрощення цього процесу», – розповів заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер.
На платформі доступно понад 80 стандартизованих шаблонів документів у форматах DOC, DOCX та PDF, що охоплюють широкий спектр вимог: від отримання відпустки до звільнення зі служби.
Шаблони рапортів розроблені фахівцями Міністерства Оборони з допомогою юристів громадської організації “Принцип” таким чином, щоб мінімізувати ймовірність повернення документів на доопрацювання та забезпечити військовослужбовцям можливість ефективного захисту своїх прав.
Ресурс адаптовано для використання з будь-яких електронних пристроїв, включаючи ноутбуки, смартфони та планшети, а з часом планується його подальше розширення та оновлення, згідно з потребами військовослужбовців.
Рапорт на навчання на курсах офіцерів для мобілізованих медиків в Українській військово-медичній академії
Збройні Сили України ініціюють можливість навчання та отримання первинного офіцерського звання “молодший лейтенант медичної служби” для військовослужбовців рядового та сержантського складу ЗСУ з вищою медичною або фармацевтичною освітою, які пройшли інтернатуру та здобули кваліфікацію лікаря…
Зразки рапортів на звільнення з військової служби у зв’язку із звільненням з полону
Військовослужбовці, які були звільнені з полону, мають право звільнитися з військової служби або продовжувати службу за особистою згодою…