ZSU logo

Допомога з Рапортами

Головнаarrow forwardДопомога з Рапортами

Зразки рапортів

Завантажити все

За алфавітом:

Особисте прохання, перемещение, личная просьба, переміщення, особисте прохання

Особисте прохання

Головна arrow forward Допомога з Рапортами arrow forwardОсобисте прохання

Переміщення військовослужбовця за особистим проханням

Читати далі…

Переміщення військовослужбовців до іншої військової частини за власним бажанням відбувається за погодженням сторін. Приймаюча сторона робить, письмову згоду, або так зване відношення – це лист на згоду прийняти військовослужбовця на вакантну посаду, із зазначенням даних, котрі необхідні для подальшого відпрацювання плану переміщення. Командир військової частини, в котрій наразі перебуває військовослужбовець, розглядає рапорт з відношенням. В разі погодження ця військова частина відпрацьовує план переміщення для переміщення військового до військової частини, з якої прийшло відношення. Приклад письмової згоди можна взяти тут.

pdf
docx

Стан здоров’я 2, переміщення, інвалідність, родич інвалід, перемещение, инвалидность, родственник инвалид

Стан здоров’я

Переміщення військовослужбовця за станом здоров’я або за станом здоров’я членів його сім’ї

pdf
docx

Письмова згода

Письмова згода

Письмова згода або відношення з військової частини – це документ на основі якого військовослужбовець може перевестися по службі з однієї частини до іншої.

Читати далі…

Іншими словами, це документ, що дозволяє здійснити переведення. Також треба написати рапорт на переміщення в іншу військову частину.
Переведення реалізується військовою частиною в якій військовослужбовець проходить службу, з погодженням командира частини. Майте на увазі, для командира частини відношення не є наказом, а тільки проханням і він може відхилити переміщення.

pdf
docx
doc

Завантажити ще

Не знайшли потрібний рапорт?
Скористайтесь вільним шаблоном!